WebSite X5Help Center

 
Adrian B.
Adrian B.
User

Ile będzie mnie kosztowało co roku Update Protection przy przejściu z pro na profesional?  pl

Autor: Adrian B.
Besucht 207, Followers 1, Geteilt 0  

pytanie jak w tutule. Ile będzie mnie kosztowało co roku Update Protection przy przejściu z pro na profesional? dalej w podobnycyh cenach jak przy evolution, czy bardziej połowę ceny profesional?

Gepostet am
4 ANTWORTEN - 1 NüTZLICH - 1 KORREKT
Andrzej K.
Andrzej K.
User
Nutzer des Monats PL

Wbrew pozorom pytanie nie jest proste od ostatnich zmian i wprowadzeniu owego update :) kupując update protection za 50% ceny dostajesz tylko update do obecnej licencji bez darmowego hostingu. Ja wolałem kupić nową licencję z update protection w promocji za 40% i z nim dostać darmowy hosting, bo mam dwie licencje (w tym jedną bez update protection, ale z dodatkową licencją na wersję 17) i jeszcze hosting.

Mehr lesen
Gepostet am von Andrzej K.
Adrian B.
Adrian B.
User
Autor

Przepraszam, źle zadałem pytanie. Chodzi o to ile będzie mnie kosztowało co roku Update Protection przy przejściu z evolution na profesional? Teraz opłata wynosi w okolicach 150 zł i wydaje mi się to ok. Jednak czy przejście na profesional będzie wiązało się co roku z większą opłatą? Oczywiście zakładając, że będę kupować update.

Mehr lesen
Gepostet am von Adrian B.
Andrzej K.
Andrzej K.
User
Nutzer des Monats PL

Prawdopodobnie przechodząc z evo na pro tracisz możliwość update protection na evo i będziesz miał w ofercie tak jak ja tylko możliwość update protection pro - obecnie te 50% to czterysta dwadzieścia parę złotych.

Mehr lesen
Gepostet am von Andrzej K.
Promise SA
Promise SA
Icm Partner

Witaj Adrian,

Upust dla Update Protection niezależnie od wersji domyślnie wynosi 50% ceny bazowej (nowej licencj). Do tego, producent czasami organizuje dodatkowe promocje, a dla użytkowników posiadających więcej zarejestrowanych licencji, wyższe upusty (spersonalizowane), dostępne w zakładce "Oferty". Zachęcamy do odwiedzenia strony "Oferty" (link dostępny w menu użytkownika, w prawym górnym rogu strony).

Cennik nowych licencji dostępny jest na stronie: https://www.websitex5.com/pl/cennik.php

Pozdrawiamy

Mehr lesen
Gepostet am von Promise SA