WebSite X5Help Center

 
Ton D.
Ton D.
User

Uploaden naar internet  en

Autor: Ton D.
Besucht 195, Followers 1, Geteilt 0  

Ik heb een website gemaakt in Ai via incomedia. Ik wil deze nu uploaden maar dat lukt niet. Het uRL adres en de map komen niet overeen. Als ik de folder aanmaak (public_htl) correspondeert dit niet met de URL Wat moet ik doen?

Gepostet am
4 ANTWORTEN
Daniel W.
Daniel W.
User
Nutzer des Monats DENutzer des Monats EN

(de > nl)

Het informatieschema ziet er meestal als volgt uit:

    URL van de website:https://mijn-website.nl/

    Doelmap: /public_html

Mehr lesen
Gepostet am von Daniel W.
Incomedia
Eric C.
Incomedia

Hello Ton,
are you exporting to the WebSite X5 Hosting space, or to a third-party web space?
I remain available.

Online translation:

Hallo Ton,
Exporteert u naar de WebSite X5 Hosting-webruimte of naar een webruimte van een externe hostingprovider?
Ik blijf tot uw beschikking.

Mehr lesen
Gepostet am von Eric C.
Ton D.
Ton D.
User
Autor

Ik exporteer via een externe provider. Ik gebruik de ftp gegevens van hun.Ik gebruik het webadres en voer de naam van de map /pubic_html/ in dan krijg ik te zien: de geselcteerde server of doelmap komt niet overeen met de wedsite URL. Wil ik die instellen dan lukt dat niet.Dit is het probleem.

Mehr lesen
Gepostet am von Ton D.
Incomedia
Eric C.
Incomedia

Hello Ton,
if you are certain that the path is correct, you should be able to export anyway by choosing "No", as this is not a blocking alert.
I remain available.

Online translation:

Hallo Ton,
Als u er zeker van bent dat het pad correct is, zou u de website toch moeten kunnen exporteren door 'Nee' te kiezen, aangezien dit geen blokkerende waarschuwing is.
Ik blijf tot uw beschikking.

Mehr lesen
Gepostet am von Eric C.