WebSite X5Help Center

 
Bahadır G.
Bahadır G.
User

ömür boyu website pro lisansım silinmiş  en

Author: Bahadır G.
Visited 110, Followers 1, Shared 0  

ömür boyu satın aldığım WebSite pro lisansım silinmiş

Posted on the
2 ANSWERS
Franz-Josef H.
Franz-Josef H.
Moderator
Best User of the month EN

Some time ago, Incomedia introduced a new licensing model that required annual payment for all updates in a year. But even after the license has expired, the WebsiteX5 program can continue to be used without restrictions. However, since these old versions, such as your ancient version 10, no longer receive updates, there is no guarantee that the projects published with them will no longer work properly in conjunction with the new Internet rules, the new modern Internet browsers and the latest php versions. The most sensible thing to do is to update to the latest version.

---Google translate---

Bir süre önce Incomedia, bir yıl içindeki tüm güncellemeler için yıllık ödeme yapılmasını gerektiren yeni bir lisanslama modeli tanıttı. Ancak lisansın süresi dolduktan sonra bile WebsiteX5 programı kısıtlama olmaksızın kullanılmaya devam edebilir. Ancak, eski sürüm 10'unuz gibi bu eski sürümler artık güncelleme almadığından, onlarla yayınlanan projelerin yeni İnternet kuralları, yeni modern İnternet tarayıcıları ve en son sürümlerle birlikte artık düzgün çalışmayacağının garantisi yoktur. php sürümleri. En mantıklısı son sürüme güncellemek.

Read more
Posted on the from Franz-Josef H.
Incomedia
Elisa B.
Incomedia

Hi!

Your license isn't active anymore, which means you cannot get the updates, but you can still use the software. If you need to reinstall the software, please find here the license:

Thanks! Kind regards.

***** Google Translation:

MERHABA!

Lisansınız artık aktif değil, yani güncellemeleri alamıyorsunuz ama yine de yazılımı kullanabiliyorsunuz. Yazılımı yeniden yüklemeniz gerekirse, lütfen lisansı burada bulun (yukarıdaki ekran görüntüsüne bakın).

Teşekkürler! Saygılarımla.

Read more
Posted on the from Elisa B.