WebSite X5Help Center

 
Ton Van Weeren
Ton Van Weeren
User

Kleur E-mailadres aanpassen  nl

Auteur : Ton Van Weeren
Visité 91, Followers 1, Partagé 0  

Hallo, ik heb een vraag, ik heb een aanmeldformulier gemaakt (zie de bijlage) ik heb een zwarte ondergrond met oranje tekst gemaakt in E-mail indeling. Ik vul alles in en verstuur het, ik ontvang deze maar het E-mailadres is in het blauw ik heb vanalles geprobeer om dit ook in het oranje te krijgen maar dat lukt niet, ik heb het ook geprobeerd met de instelingen in de instellingen Sjabloon (Tekst stijlen) kan iemand vertellen hoe ik de kleuren kan aanpassen van de link e-mailadres. 

Bedankt alvast voor de tip(s)

Ton

Posté le
4 RéPONSES - 2 UTILE
Andre E
Andre E
Moderator

Het lukt mij ook niet, Zal ik er een IDEA post voor maken?
Ik denk dat het alleen lukt met codering.

Lire plus
Posté le de Andre E
Ton Van Weeren
Ton Van Weeren
User
Auteur

Hallo Andre, raar he ik kan mij herrineren dat het ooit wel kon in de instellingen Sjabloon.

Als je er een IDEA post van kan maken graag.

Alvast bedankt.

Lire plus
Posté le de Ton Van Weeren
Incomedia
Eric C.
Incomedia

Hello Ton,
the e-mail address is considered as a link here, however I tested this and when in an e-mail the settings applied for links in Step 2 - Template ---> Text, Field and Button Style do not influence these links, which appear as the default blue.
I will report this.

Online translation:

Hallo Ton,
het e-mailadres wordt hier als een link beschouwd. Ik heb dit echter getest en wanneer het in een e-mail staat, beïnvloeden de instellingen voor links in Stap 2 – Sjabloon → Tekst, Veld- en Knopstijl deze links niet; ze verschijnen als de standaard blauwe kleur.
Ik zal dit rapporteren.

Lire plus
Posté le de Eric C.
Ton Van Weeren
Ton Van Weeren
User
Auteur

Hallo Eric,

bedank voor de uitleg, ik wacht geduldig af op de uitkomst.

Lire plus
Posté le de Ton Van Weeren