WebSite X5Help Center

 
Łukasz M.
Łukasz M.
User

Content Slider  pl

Auteur : Łukasz M.
Visité 321, Followers 2, Partagé 0  

Czy jest możliwość kupna jako osobnego obiektu do wersji 2019.1 (Content Slider)?

Chodzi mi o ten, który jest zaimplementowany w najnowszej aktualizacji x5.

Generalnie "nowy" obiekt "button" to chyba już jest w programie zaimplemenowany? 

Posté le
5 RéPONSES - 3 UTILE
Andrzej K.
Andrzej K.
User
Meilleur utilisateur du mois PL

Kiedyś o to pytałem, czemu większość nowych obiektów działa od aktualnej wersji, a nie robią ich z wsteczną kompatybilnością i uzyskałem odpowiedź, że jest to zachęta do zakupu nowej wersji...

"Nowy" obiekt "button" to po prostu przycisk aktywny wbudowany w obiekt content slider (zawsze ładniej wygląda że dajemy dwa bajerki a nie tylko jeden, choć naprawdę jest to jeden obiekt działający z przyciskiem lub bez)

Lire plus
Posté le de Andrzej K.
Łukasz M.
Łukasz M.
User
Auteur

Nie no spoko, rozumiem, że pieniądz musi się zgadzać, ale to raptem dwie aktualizacje wyżej od mojej, do tego w obrębie tej samej wersji. Rozumiałbym, gdybym miał wersję sprzed pięciu lat, że dany obiekt jest niekompatybilny, ale nie do końca rozumiem, gdy ja mam 2019.1 a nowy obiekt powstał w 2019.3. Poza tym, chyba w ogóle kupić go nie można, bowiem nie widzę w Marketplace aby takowy został dodany.

Lire plus
Posté le de Łukasz M.
Maciej D.
Maciej D.
User

Wierz mi Łukaszu, nie Ty jeden tego nie ogarniasz.... smile

Tak prawdę mówiąc obiekt Content Slider pozostawia wiele do życzenia. Choćby to, że gdybyś chciał wykonać efekt pokazu na całej stronie to musisz dokupić np. w sklepie dla wróżek i czarodzieji jakiś magiczny kod albo.... Standardowo Incomedia się nie wysiliła i wysokość obiektu ustawiasz w px ( choć szerokość w już % ) Zatem na różnej wielkości ekranach będzie się on wyświetlał inaczej... taki detal a jakże ważny. Trąbie o tym już kilka lat żeby dodali opcję skalowania i ustawiania parametrów w "%" ale najwyraźniej mają to daleko w poważaniu....

Pozdrawiam

Lire plus
Posté le de Maciej D.
Łukasz M.
Łukasz M.
User
Auteur

Generalnie pracuję na tym oprogramowaniu od ponad roku, nie mam z tym problemu aby dokupić aktualizację bo jest to wartościowe narzędzie i dawno mi się zwróciło. Jednak tak popularny obiekt jak slider, odpowiednio wyskalowany, przede wszystkim z możliwością dodawania dynamicznych elementów wewnatrz niego, powinien być podstawą, czy to w oprogramowaniu czy jako w pełni kompatybilny obiekt do kupienia. 

Kolejną podstawą jest efekt zoomu tła in/out poruszany przeze mnie w tym wątku 

https://helpcenter.websitex5.com/fr/post/213985

Jasne, można to załatwić odpowiednim kodem, ale kupując oprogramowanie typu drag&drop liczysz na "ficzery", które znacznie zaoszczędzą twój czas.

Zobaczę jak będzie krystalizował się proces zmian i usprawnień X5, i w odpowiednim czasie zaaktualizuję.

Lire plus
Posté le de Łukasz M.
Maciej D.
Maciej D.
User

Dokładnie w punkt smile

Lire plus
Posté le de Maciej D.